Úvod Nápověda Odkazy Kontakt Přihlášení
Horoskopy lásky

Horoskopy lásky

Osobní horoskopy

Numerologie

Láska dle barvy očí

© Horoskopy lásky,Partnerské horoskopy
Všechna práva vyhrazena.

Horoskop lásky - ukázkaHoroskop lásky
 
Horoskop - záhlaví 
 
1. osoba:

Jméno: Jitka Pokorná
Datum a čas: 2.5.1983, 12:00 UT+2:0
Místo: Zbiroh
Systém domů: Placidus2. osoba:

Jméno: Tomáš Hájek
Datum a čas: 12.10.1988, 14:30 UT+1:0
Místo: Nová Dubnica
Systém domů: PlacidusNásledující text je určen 1. osoběHoroskop lásky
Slunce 2. osoby v 3. domě 1. osoby
Váš partner je pro vás tím pravým člověkem k hlubokým diskusím o smyslu života. Může vám pomoci ve zlepšení vztahů s okolím i ve studiu, ale naučí vás také originálně přemýšlet. Rád zkoumá zákonitosti okolního světa a své poznatky vám také rád sděluje. Někdy se zdá, že chce vše řídit, ale také je přející a štědrý. Toto spojení je vhodné také pro pracovní vztahy spojené s výměnou informací, například čtením či psaním.


Měsíc 2. osoby v 4. domě 1. osoby
Cítíte, že s vaším partnerem můžete vytvořit opravdový domov a zázemí. Mezi vámi je silné emoční spojení, které se může velmi dobře rozvíjet v rodinném životě. Tato konstelace je vhodná také pro společné finance a podnikání. Vše vám usnadňuje vaše duševní spřízněnost. Navíc můžete upřímně ocenit partnerovu práci a on zase váš optimismus.
2
Horoskop - zápatí 

Horoskop - záhlaví
Merkur 2. osoby v 3. domě 1. osoby Cítíte se spolu dobře na cestách, ale dobře se vám bude také studovat nebo vést obchodní jednání. Posílí se vaše schopnost precizního uvažování a formulování. Dobré je také to, že máte silné předpoklady k vzájemné motivaci, a to zejména v intelektuálních činnostech.


Venuše 2. osoby v 2. domě 1. osoby
Tato vibrace se týká především financí. Partner vás pravděpodobně inspiruje k různým možnostem vydělávání peněz, které mohou být spojené s kulturní či humanitární činností. Měli by jste však být opatrní na neuvážené výdaje, či se vyvarovat utrácení za zbytečnosti.


Mars 2. osoby v 9. domě 1. osoby
Obdivujete silnou energii vašeho partnera a jeho cílevědomost. Jeho přehled o světě a životě rozšiřuje vaše obzory. Díky vašim dobrodružným povahám naleznete uspokojení ve společném cestování. Na většině věcí se shodnete bez problémů, i když vaše názory i zkušenosti mohou být rozdílné.


Jupiter 2. osoby v 11. domě 1. osoby
Váš partner vám pomáhá plnit vaše přání a sny. Vy svého partnera zase ovlivňujete svými společenskými aktivitami. Vlastní pílí pak svých cílů dosáhnete. Spokojenost naleznete v práci pro veřejnost nebo například v humanitárních či ekologických organizacích.


Saturn 2. osoby v 5. domě 1. osoby
Váš partner vám nemusí být tak často nablízku, jak by vám vyhovovalo. Občas se k vám chová poněkud otcovsky, rád by vás poučoval a může vám přijít také neoblomný. Kvůli němu možná zanedbáváte své původní koníčky či sportování, ale s jeho pomocí se rozvíjí vaše tvůrčí činnost.


Uran 2. osoby v 5. domě 1. osoby
3
Horoskop - zápatí 

Horoskop - záhlaví
Proměnlivost vašeho vztahu je dosti vysoká. Je v něm mnoho bezstarostnosti, experimentování a překvapení. Sexuální život bývá bohatý a nezvyklý, přitažlivost velmi silná. V některých případech může mít partner sklony k hazardu a jiným riskantním činnostem, což je jistě vzrušující, ale také nebezpečné. Záleží pak na vás, jestli svého partnera v těchto věcech budete podporovat či nikoliv.


Neptun 2. osoby v 5. domě 1. osoby
Ve vašem vztahu je hodně vášně a romantiky. V erotické rovině tohoto vztahu nechybí fantazie. Váš partner však může mít někdy tendence vyhýbat se odpovědnosti či disciplíně. Do spekulací by jste se sami dva pouštět raději neměli.


Pluto 2. osoby v 4. domě 1. osoby
Máte dost sil pro dosažení úspěchu, společných cílů máte mnoho, spolu jste schopni neustále něco nového začínat. U vašeho partnera se může projevit žárlivost na vaše ostatní vztahy, které by chtěl ovlivňovat. Spojuje vás láska k přírodě a k různým existenčním problémům.


Slunce 2. osoby Trigon Venuše 1. osoby (orbis 2°35´)
Se svým partnerem prožíváte období radosti, zábavy a štěstí. Vaše city jsou stálé a silné, dáváte si navzájem obdiv a podporu. Vaše oddanost je velmi silná, i když nejste zrovna spolu. Máte podobné záliby, koníčky a také společné přátele, kteří váš vztah obdivují. Cítíte se spolu dobře a podporujete jeden druhého. Jste k sobě velmi velkorysí, máte tendenci sdílet všechno společně, dokonce i finance. Dá se počítat s vylepšením vaší finanční situace. I v období štěstí však myslete na zajištění budoucnosti.


Venuše 2. osoby Trigon Slunce 1. osoby (orbis 2°07´)
Viz Slunce 2. osoby Trigon Venuše 1. osoby (orbis 2°35´)


Venuše 2. osoby Kvadratura Jupiter 1. osoby (orbis 0°14´)
Hádky nebývají dlouhé ani vážné. Je pro vás obtížné neříci partnerovi některé nepříjemné pravdy, které však předkládáte naprosto bez obalu. Myslete na to, že je to pro něj stresující a
4
Horoskop - zápatí 

Horoskop - záhlaví
nedokáže věcně reagovat na připomínku, když se cítí ublíženě. Pokuste se použít trochu více diplomacie a také říci partnerovi, že stojíte o jeho upřímnost a otevřené vyjadřování jeho přání a pocitů. Tím se napětí mezi vámi značně uvolní a dosáhnete společného štěstí.


Venuše 2. osoby Kvadratura Uran 1. osoby (orbis 1°08´)
Dokážete silně stimulovat svého partnera, ale někdy toho na něj může být příliš mnoho. Pokuste se mu dopřát více klidu. Některé vaše originální nápady mu nemusí být příliš blízké, ale po určitém zdráhání je dokáže přijmout. Můžete mít také neopodstatnělý pocit, že váš vztah narušuje pouta vašeho partnera k dosavadním přátelům a blízkým.


Mars 2. osoby Kvadratura Neptun 1. osoby (orbis 2°30´)
Občas mezi vámi dochází k rozporům, ale na vině je spíše nedorozumění. Většinou nedokážete správně porozumět svým citům i svým projevům. Váš partner chce problémy řešit přímo a postupuje poněkud ukvapeně, netrpělivě až agresivně. Vy chcete problémy řešit v klidu a proto nereagujete na jeho nerozvážné chování. Toto vaše chování však přivádí partnera paradoxně k zuřivosti. Pokuste se více čelit neshodám a problémům přímo, váš partner by se měl zase snažit reagovat na podráždění klidněji, jinak může narušit vaši psychickou vyrovnanost. Oboustranně je potřebná tolerance a pochopení pro zvláštnosti vašich povah.


Jupiter 2. osoby Opozice Uran 1. osoby (orbis 2°33´)
Bude nutné být velmi tolerantní a nesnažit se svého partnera příliš kritizovat. Máte-li neshody v určitých názorech, nemusíte se o ně hned zuřivě přít. Váš partner se vám někdy zdá odtržený od reality a idealistický a pak máte tendenci kritizovat. Naopak vašemu partnerovi se můžete zdát vaše povaha nekonvenční a nestálá. Brzděte oba své nutkání vyříkat si vše hned teď a dopodrobna, později bude jistě vhodnější příležitost. Stačí chtít, být trpělivý a domluvit se.


Saturn 2. osoby Sextil Saturn 1. osoby (orbis 2°54´)
Tato velmi pozitivní vibrace naznačuje dlouhý a pevný vztah plný odpovědnosti a vytrvalosti. Jste v mnoha věcech rozdílní, ale tím jak se dobře doplňujete, dokážete jít stejným směrem. Máte stejné cíle, odkrývají se vám ohromné možnosti. Stačí jich jen využít.
5
Horoskop - zápatí 

Horoskop - záhlaví
Saturn 2. osoby Konjunkce Neptun 1. osoby (orbis 1°33´)
Ve společnosti s vaším partnerem se může prohloubit váš idealismus o rozměr praktičnosti a vaše snění o rozměr opatrnosti. Občas může docházet k rozporům, které zřejmě pramení z rozporu mezi pojetím odpovědnosti vašeho partnera a vaším zasněným přístupem k životu. To, že chodíte s hlavou v oblacích, může u vašeho partnera vyvolat podezíravost a snahu organizovat vám život. Tato konstelace však nebývá příliš silná.


Saturn 2. osoby Sextil Pluto 1. osoby (orbis 0°20´)
Zdá se, že plně oceňujete trpělivost, zkušenost, praktičnost i píli svého partnera. Jste si podobní silou své vůle a jeden jako druhý dokážete plně napřít síly k uskutečnění plánovaných cílů. Váš partner vás naučí disciplinovanosti, lepší organizaci života a praktičnosti. Pokud naopak vy dokážete pozvednout ctižádost svého partnera a naučíte se jej správně stimulovat, dokážete spolu velké věci.


Uran 2. osoby Sextil Saturn 1. osoby (orbis 2°41´)
Váš partner má bezpochyby spoustu originálních nápadů a výstředních snů, kterým vy můžete napomoci k praktičnosti a uskutečnění. Také vám dokáže pomoci lépe se přizpůsobovat změnám okolního světa. Na základě bohatých zkušeností můžete s rozhodností a ctižádostí vymýšlet nové věci a spojovat minulost s budoucností. Je skvělé, jak se doplňují vaše obezřetnost a originalita, konzervativnost a nekonvenčnost.


Uran 2. osoby Konjunkce Neptun 1. osoby (orbis 1°21´)
Mezi partnery je silné psychické a duchovní spojení, které je spojeno s představivostí, schopností snění a rozmlouváním o neobvyklých věcech. Dokážete si navzájem číst své myšlenky a sdílíte svůj zájem o duchovno a humanitární záležitosti.


Pluto 2. osoby Opozice Slunce 1. osoby (orbis 0°09´)
6
Horoskop - zápatí 

Horoskop - záhlavíDobře cítíte, že jste si blízcí, ale občas se mezi vámi objeví nesoulad. Můžete například bojovat o moc, stejně jako o přizpůsobení partnera svým představám. Zamyslete se, zda vaše hádky nevznikají z malicherných příčin a jestli si skutečně musíte navzájem vzdorovat. Může to být i váš zažitý způsob sebevyjádření, a také si třeba říkáte, že si nenecháte všechno líbit a že musí být po vašem. Je dost možné, že to velmi podobně pociťuje i váš partner. Nesnažte se stát za každou cenu v čele, ale snažte se více vyhovět jeden druhému.


Pluto 2. osoby Sextil Měsíc 1. osoby (orbis 0°01´)
Spolu dostáváte ty nejlepší nápady a cítíte obrovskou přitažlivost, nejen sexuální. Vaše aktivita je nevšední, vaše síly nekonečné a nové záměry nebude obtížné uskutečnit. Jen nic neuspěchejte. Máte pochopení jeden pro druhého a dokonce i telepatické schopnosti a mimosmyslové vnímání, to vám vše usnadňuje. Spolu dokážete nemožné.


Poloha planet: Jitka Pokorná
Slunce: 11 BÝ 26
Měsíc: 11 KO 34
Merkur: 25 BÝ 31 R
Venuše: 22 BL 01
Mars: 19 BÝ 39
Jupiter: 9 ST 04 R
Saturn: 0 ŠT 19 R
Uran: 8 ST 10 R
Neptun: 28 ST 58 R
Pluto: 27 VÁ 45 R
Vzest. uzel: 27 BL 25 R
Sest. uzel: 27 ST 25 R
Černá Luna: 5 VO 07
Ceres: 20 VO 12
Pallas: 23 KO 46
Juno: 21 RY 49
Vesta: 1 BÝ 36
Chiron: 25 BÝ 22
7
Horoskop - zápatí 

Horoskop - záhlaví
Poloha planet: Tomáš Hájek
Slunce: 19 VÁ 26 (v III nativního horoskopu)
Měsíc: 7 ŠT 55 (v IV nativního horoskopu)
Merkur: 16 VÁ 38 R (v III nativního horoskopu)
Venuše: 9 PA 18 (v II nativního horoskopu)
Mars: 1 BE 28 R (v IX nativního horoskopu)
Jupiter: 5 BL 36 R (v XI nativního horoskopu)
Saturn: 27 ST 24 (v V nativního horoskopu)
Uran: 27 ST 37 (v V nativního horoskopu)
Neptun: 7 KO 35 (v V nativního horoskopu)
Pluto: 11 ŠT 36 (v IV nativního horoskopu)
Vzest. uzel: 12 RY 02 R (v VIII nativního horoskopu)
Sest. uzel: 12 PA 02 R (v II nativního horoskopu)
Černá Luna: 16 PA 49 (v II nativního horoskopu)
Ceres: 17 RY 39 R (v VIII nativního horoskopu)
Pallas: 0 VO 49 (v VI nativního horoskopu)
Juno: 18 LE 31 (v I nativního horoskopu)
Vesta: 13 VÁ 48 (v III nativního horoskopu)
Chiron: 5 RA 54 (v XI nativního horoskopu)


Poloha domů: Jitka Pokorná
I: 12 LE 26
II: 0 PA 45
III: 24 PA 01
IV: 25 VÁ 24
V: 4 ST 39
VI: 12 KO 29
VII: 12 VO 26
VIII: 0 RY 45
IX: 24 RY 01
X: 25 BE 24
XI: 4 BL 39
XII: 12 RA 29
ASC: 12 LE 26
MC: 25 BE 24
Vertex: 3 KO 41
Antivertex: 3 RA 41
8
Horoskop - zápatí 

Horoskop - záhlaví
Poloha domů: Tomáš Hájek
I: 6 VO 56 (v VI nativního horoskopu)
II: 3 BE 17 (v IX nativního horoskopu)
III: 10 BÝ 31 (v X nativního horoskopu)
IV: 3 BL 59 (v X nativního horoskopu)
V: 22 BL 46 (v XI nativního horoskopu)
VI: 11 RA 34 (v XI nativního horoskopu)
VII: 6 LE 56 (v XII nativního horoskopu)
VIII: 3 VÁ 17 (v III nativního horoskopu)
IX: 10 ŠT 31 (v IV nativního horoskopu)
X: 3 ST 59 (v IV nativního horoskopu)
XI: 22 ST 46 (v V nativního horoskopu)
XII: 11 KO 34 (v V nativního horoskopu)
ASC: 6 VO 56 (v VI nativního horoskopu)
MC: 3 ST 59 (v XII nativního horoskopu)
Vertex: 9 PA 27 (v II nativního horoskopu)
Antivertex: 9 RY 27 (v VIII nativního horoskopu)


Aspekty Slunce 2. osoby s planetami 1. osoby
Bikvintil Merkur, orbis 0°05´
Trigon Venuše, orbis 2°35´
Kvinkunx Mars, orbis 0°13´
Septil Jupiter, orbis 1°21´
Kvintil Neptun, orbis 2°27´
Kvintil Vertex, orbis 2°15´
Trigon Ceres, orbis 0°46´
Bikvintil Chiron, orbis 0°03´


Paralely a kontraparalely
Šířková paralela Slunce, orbis 0°00´
Šířková paralela Mars, orbis 0°06´
Šířková paralela Uran, orbis 0°05´
Deklinační kontraparalela Vesta, orbis 0°13´


Aspekty Měsíce 2. osoby s planetami 1. osoby
Seskvikvadrát Venuše, orbis 0°54´
Polosextil Jupiter, orbis 1°08´
Polosextil Uran, orbis 0°14´
9
Horoskop - zápatí 

Horoskop - záhlaví
Septil Neptun, orbis 0°03´
Septil Sest. uzel, orbis 1°29´
Kvadratura Černá Luna, orbis 2°48´
Biseptil Ceres, orbis 0°17´
Seskvikvadrát Juno, orbis 1°05´
Triseptil Bod štěstí, orbis 0°38´


Paralely a kontraparalely
Deklinační kontraparalela Mars, orbis 0°25´
Deklinační kontraparalela Pallas, orbis 0°19´


Aspekty Merkura 2. osoby s planetami 1. osoby
Triseptil Slunce, orbis 1°11´
Bikvintil Merkur, orbis 2°53´
Bikvintil Mars, orbis 2°58´
Septil Jupiter, orbis 1°25´
Septil Uran, orbis 0°31´
Kvintil Neptun, orbis 0°20´
Tredecil Vzest. uzel, orbis 1°12´
Kvintil Sest. uzel, orbis 1°12´
Tredecil Černá Luna, orbis 0°28´
Biseptil Antivertex, orbis 0°57´
Triseptil Juno, orbis 1°11´
Bikvintil Chiron, orbis 2°44´


Paralely a kontraparalely
Šířková paralela Měsíc, orbis 0°03´
Šířková kontraparalela Jupiter, orbis 0°25´
Šířková kontraparalela Neptun, orbis 0°05´
Deklinační kontraparalela Vesta, orbis 0°18´


Aspekty Venuše 2. osoby s planetami 1. osoby
Trigon Slunce, orbis 2°07´
Trigon Měsíc, orbis 2°15´
Tredecil Mars, orbis 1°39´
Kvadratura Jupiter, orbis 0°14´
Septil Saturn, orbis 0°00´
Kvadratura Uran, orbis 1°08´
10
Horoskop - zápatí 

Horoskop - záhlaví
Tredecil Neptun, orbis 1°39´
Kvintil Vzest. uzel, orbis 0°07´
Tredecil Sest. uzel, orbis 0°07´
Triseptil DSC, orbis 0°52´
Seskvikvadrát MC, orbis 1°05´
Semikvadratura IC, orbis 1°05´
Bikvintil Černá Luna, orbis 1°48´
Kvartinovil Ceres, orbis 0°54´
Seskvikvadrát Pallas, orbis 0°32´


Paralely a kontraparalely
Šířková paralela Jupiter, orbis 0°10´
Deklinační paralela Vesta, orbis 0°59´


Aspekty Marsu 2. osoby s planetami 1. osoby
Novil Slunce, orbis 0°02´
Binovil Měsíc, orbis 0°05´
Binovil Venuše, orbis 0°32´
Kvinkunx Saturn, orbis 1°09´
Kvadratura Neptun, orbis 2°30´
Triseptil Pluto, orbis 0°16´
Kvadratura Vertex, orbis 2°12´
Kvadratura Antivertex, orbis 2°12´
Novil Ceres, orbis 1°15´
Polosextil Vesta, orbis 0°07´


Paralely a kontraparalely
Šířková paralela Chiron, orbis 0°26´
Deklinační paralela Juno, orbis 0°18´


Jupiterovy aspekty 2. osoby s planetami 1. osoby
Bikvintil Měsíc, orbis 0°01´
Bikvintil Saturn, orbis 0°43´
Opozice Uran, orbis 2°33´
Bikvintil Pluto, orbis 1°50´
Kvartinovil Sest. uzel, orbis 1°49´
Novil MC, orbis 0°11´
Trigon Černá Luna, orbis 0°28´
11
Horoskop - zápatí 

Horoskop - záhlaví
Kvinkunx Vertex, orbis 1°54´
Polosextil Antivertex, orbis 1°54´
Kvintil Juno, orbis 1°46´


Paralely a kontraparalely
Šířková paralela Měsíc, orbis 0°21´
Šířková kontraparalela Neptun, orbis 0°12´
Deklinační paralela Merkur, orbis 0°44´
Deklinační kontraparalela Jupiter, orbis 0°37´
Deklinační kontraparalela Uran, orbis 0°50´
Deklinační kontraparalela Ceres, orbis 0°37´


Saturnovy aspekty 2. osoby s planetami 1. osoby
Seskvikvadrát Slunce, orbis 0°57´
Kvinkunx Merkur, orbis 1°52´
Bikvintil Mars, orbis 1°45´
Sextil Saturn, orbis 2°54´
Konjunkce Neptun, orbis 1°33´
Sextil Pluto, orbis 0°20´
Opozice Vzest. uzel, orbis 0°01´
Konjunkce Sest. uzel, orbis 0°01´
Seskvikvadrát ASC, orbis 0°01´
Semikvadratura DSC, orbis 0°01´
Trigon MC, orbis 2°00´
Sextil IC, orbis 2°00´
Decil Černá Luna, orbis 1°42´


Paralely a kontraparalely
Šířková paralela Jupiter, orbis 0°04´
Šířková paralela Neptun, orbis 0°24´
Deklinační paralela Neptun, orbis 0°09´


Uranovy aspekty 2. osoby s planetami 1. osoby
Seskvikvadrát Slunce, orbis 1°10´
Bikvintil Mars, orbis 1°57´
Sextil Saturn, orbis 2°41´
Konjunkce Neptun, orbis 1°21´
Sextil Pluto, orbis 0°08´
12
Horoskop - zápatí 

Horoskop - záhlaví
Opozice Vzest. uzel, orbis 0°11´
Konjunkce Sest. uzel, orbis 0°11´
Seskvikvadrát ASC, orbis 0°10´
Semikvadratura DSC, orbis 0°10´
Trigon MC, orbis 2°13´
Sextil IC, orbis 2°13´
Decil Černá Luna, orbis 1°29´


Paralely a kontraparalely
Šířková kontraparalela Mars, orbis 0°06´
Deklinační paralela Měsíc, orbis 0°49´
Deklinační kontraparalela Venuše, orbis 0°37´
Deklinační paralela Neptun, orbis 0°37´


Neptunovy aspekty 2. osoby s planetami 1. osoby
Seskvikvadrát Merkur, orbis 2°56´
Seskvikvadrát Mars, orbis 2°56´
Polosextil Jupiter, orbis 1°28´
Polosextil Uran, orbis 0°34´
Kvintil Pluto, orbis 2°09´
Bikvintil ASC, orbis 1°09´
Decil DSC, orbis 1°09´
Tredecil MC, orbis 0°11´
Kvintil IC, orbis 0°11´
Semikvadratura Ceres, orbis 2°22´
Kvintil Juno, orbis 2°13´
Seskvikvadrát Chiron, orbis 2°46´


Paralely a kontraparalely
Šířková kontraparalela Měsíc, orbis 0°28´
Šířková paralela Jupiter, orbis 0°00´
Šířková paralela Neptun, orbis 0°19´
Deklinační paralela Neptun, orbis 0°04´


Aspekty Pluta 2. osoby s planetami 1. osoby
Opozice Slunce, orbis 0°09´
Sextil Měsíc, orbis 0°01´
Semikvadratura Neptun, orbis 2°22´
13
Horoskop - zápatí 

Horoskop - záhlaví
Seskvikvadrát Vzest. uzel, orbis 0°49´
Semikvadratura Sest. uzel, orbis 0°49´
Kvadratura ASC, orbis 0°50´
Kvadratura DSC, orbis 0°50´
Septil Vertex, orbis 1°05´
Kvintil Pallas, orbis 0°10´
Kvinkunx Bod štěstí, orbis 0°58´


Paralely a kontraparalely
Deklinační paralela Juno, orbis 0°23´
14
Horoskop - zápatí 


Aktualizace: 30.12.2009 14:35